Yıllar önce "Ya Tutarsa" diye
başladığımız Çamlıbel Süt Ürünlerimizin
üretimi, sevgiyle tuttu.

Çamlıbel ürünlerinin lezzet hikâyesini çok duyduğunuzu biliyoruz. Bu doğal lezzeti bir de bizden dinlemek ister misiniz?


50


TON Üretim Kapasitesi

Hep birlikte damak tadındaki lezzetlerimizle mutluluğumuza mutluluk katıyoruz.

Günden güne genişleyen ürün yelpazemizi, satış ve lezzet duraklarımız aracılığıyla, hijyen ve steril ortamlarda sağlıklı, lezzetli bir şekilde üreterek, sevgiyle sofralarınıza taşıyoruz.

Bizim farklılığımız doğallığımız…

• Çiftliklerden topladığımız sütlerin protein, mineral ve yağ oranlarının kalite standartlarımıza uygunluğunu tespit etmeden üretime geçmiyoruz.

• Üretim aşamamızda teknolojiyi geleneksel yöntemlerle birleştirerek çocukluğumuzun doğal lezzetlerini aratmamaya çalışıyoruz.

Yemyeşil doğayla iç içe fabrikamızda, üretim tesislerimizin siz değerli müşterilerimiz tarafından ziyaret edilmesini; sağlıklı şartlarda üretimimize sizin de şahit olmanız için, sizleri üretim tesislerimize “Sütlü Kahve” içmeye davet ediyoruz.

Evet, ailenizle birlikte misafirimiz olur musunuz?

Sadece süt değil bütün süt ürünlerinizi üretim tesislerimizde tadabilirsiniz.

Ya tutarsa dedik ya işte sizlere enfes lezzetiyle mayasına sevgimizi de kattığımız Çamlıbel Yoğurtları özel canlı maya ile mayalama teknolojisi kullanılarak mutfaklarda gönül rahatlığıyla tüketebilir ve kendi ev yoğurdunuzu yaparken de yoğurtlarımızı mayalamak için kullanabilirsiniz.

Besin değeri yüksek olan bu yoğurtlarımızdan üretilen ayranlarımız da en hijyenik şartlarda üretilirken doğal ürün kullanmanın yanı sıra eşsiz lezzetiyle sizlere ferahlık veriyor.

Kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olan, çocuklarınıza kahvaltıyı sevdiren Çamlıbel kaşarlarımızı teknoloji üssümüzde geleneksel sulu haşlama yöntemiyle üretiyoruz. Doyasıya süt tadı ve lezzetiyle bir kg kaşarımız 11 kg sütten üretilmektedir.

Kaşar peynirimizin yanında doğal sütten ürettiğimiz Çamlıbel tel peynir, örgü peynir ve dil peynirlerimizle Geleneksel mutfağa uygun lezzetler sunuyoruz.

Mutfaklarımızın geleneksel lezzeti tereyağı, yemeklerimizin baş tacıdır. Doğallığını yöresellikle birleştiren markamız beğenilerek tüketilen tereyağlarını da kesinlikle katkı maddesi ve renklendirici bulunmaz.

Çamlıbel’in toplumsal fayda sağlayan en büyük çalışmalarından biri de “Süt Evi ve Süt Getir Hattı” projeleridir. Taze sütü tüketiciye ulaştıracağımız bu projelerimizle günlük sütleri tüketicilerle buluşturuyoruz. “Süt Getir” projesiyle tek aramayla doğal sütü evinize getiriyoruz.

Bütün bu üretim sürecimizde Çamlıbel Süt Tesislerinde ürettiğimiz yoğurt, ayran, kaşar peyniri, yöresel peynirler, tereyağı, kaymak, krema gibi ürünlerin içerdiği canlı maya miktarının raf ömrünün sonuna kadar korunması öncelikli amacımızdır.

Süt ürünleri paketlerinde genellikle sadece son tüketim tarihi bulunur. Çamlıbel bütün ürünlerinde üretim tarihini de yazma cesaretini gösteren şeffaf bir markadır.

Çocuklarınızın doğal süt ürünleri ile büyümesini istemez misiniz?

Birlikte yürüyelim, birlikte büyüyelim!

ÇAMLIBEL

 

Sertifikalarımız