Çamlıbel’den Büyük Hizmet:
Süt Getir

 

İstanbul gibi büyük bir şehirde günlük süte ulaşmanın zorluğunu biliyorsunuzdur. İstanbul’da yaşamayı bir yana bırakın birkaç günlüğüne İstanbul’da bulunanlar bile günlük süte ulaşmanın ne kadar zor olacağını tahmin edebilirler.

Çalışma prensibi her zaman kalite odaklı olan doğal süt ürünleri üreticisi Çamlıbel yeni projesi Süt Getir ile İstanbul gibi büyük bir şehirde tüketicilerin günlük süte erişimini kolaylaştırıyor.

Pilot bölge olarak Pendik – Kaynarca bölgeleri Süt Getir projesi için seçilmiş durumda. Hızlı bir şekilde projenin bütün İstanbul’u kapsaması hedefleniyor.

Çamlıbel Süt Getir projesinin avantajları neler?

 

Çiftliklerden topladığımız sütlerin protein, mineral ve yağ oranlarının kalite standartlarımıza uygunluğunu tespit etmeden satışına geçmiyoruz. Test edilmeden, kötü şartlarda üretilen sütlerin çeşitli hastalık ve virüs taşıdığı günümüzde Çamlıbel Sütleri gerekli kontroller yapıldıktan sonra herhangi bir katkı maddesi eklenmeden evlerinize getiriliyor.

Pendik – Kaynarca bölgesinde oturuyorsanız bir telefonla günlük, doğal, katkısız Çamlıbel sütlerinizi evinize isteyebilirsiniz.

Steril ortamlarda paketlenmiş, hijyenik doğal süt kısa sürede kurye vasıtasıyla evinizde oluyor.

08.00 ile 18.00 arası günlük süt siparişinizi verebilirsiniz.

Daha fazla tüketicinin günlük doğal süte erişebilmesi için Çamlıbel Süt Getir projesinde alt limit yoktur. İstediğiniz miktarda süt isteyebilirsiniz.

Bu proje Süt Getir projesi olsa da Çamlıbel Mağazalarında tüketiciye sunulan bütün doğal ürünleri de bir telefonla evinize isteyebilirsiniz.

Bizim farkımız doğallığımız!

Günlük sütü evlere sağlıklı bir şekilde ulaştırmak kolay icra edilecek bir iş değildir. Bunun için özel bir ekiple çalışan Çamlıbel Gıda olarak kaliteden ve lezzetten kesinlikle taviz vermiyoruz.

Seneler önce "Ya Tutarsa" diye başladığımız Çamlıbel Süt Ürünlerimizin üretimini tüketiciye olan saygımız ve işimize olan aşkımızla sevgiyle tutturduk.

Günden güne genişleyen ürün yelpazemizi, yeni açılan lezzet duraklarımız ve Süt Getir projemizle steril ortamlarda sağlıklı, lezzetli bir şekilde sofralarınıza taşıyoruz.

Birlikte yürüyelim, birlikte büyüyelim!

Ücretsiz Servis