Çamlıbel Ürünlerine Kolayca Ulaşabileceğiniz Yeni Satış Mağazası Açıldı!

 

Doğal süt ürünleri üretimiyle damak tadınızı şenlendiren Çamlıbel; doğal ürünlerine daha kolay ulaşım için yatırımlarına devam ediyor. Çamlıbel Süt Ürünlerinin yeni satış mağazası Pendik, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi’nde açıldı. Bu mağazayla artık siz de bütün süt ürünlerine çok kolay ulaşırken gönül rahatlığıyla da tüketebileceksiniz. Farklı gramajlarla birlikte 60’tan fazla ürünümüzün bulunduğu bu satış mağazamızda ayrıca Süt Getir projemiz de hizmete girmiş durumda. Süt Getir projemizle günlük güvenilir süte ulaşmanız oldukça kolaylaşmış durumda.

Çamlıbel üretim prensibi kalite odaklıdır!

Çamlıbel’in "Ya Tutarsa" diye başladığı doğal süt ürünleri üretiminin tüketiciye olan saygıyla ve işimize olan sevgiyle tuttuğunu sık sık beyan ediyoruz. “Ya Tutarsa” sloganının sahibi Nasreddin Hoca’nın maketi de markamızın simgesi olarak kullanmaktan gurur duyuyoruz.

Çamlıbel’in üretim prensibi kalite odaklı olup ilk adımda çiftliklerden topladığımız günlük sütlerin; protein, mineral ve yağ oranlarını test ediyoruz. Toplanan doğal sütlerin kalite standartlarımıza uygun olup olmadığını test etmeden üretime geçmiyoruz. Üretim aşamamızda teknolojiyi geleneksel yöntemlerle birleştirerek çocukluğumuzun doğal lezzetlerini aratmamaya çalışıyoruz.

Taze, doğal ve fabrikadan satış sistemimizi Süt Getir projemizle evlerinize kurye ile de teslim ediyoruz.

Doğal Çamlıbel ürünleri!

 

Özel canlı maya ile mayalanan doğal yoğurtlarımız…

Her öğüne yakışan doğal ferahlık veren ayranlarımız…

Günlük, katkısız doğal sütlerimiz… Süt Getir sistemimizle 08.00 ile 18.00 arası Pendik – Kaynarca bölgesinde doğal sütünüzü bir telefonla kurye ile evinize getiriyoruz. Bütün diğer ürünlerimizi de kurye ile isteyebilirsiniz.

Doyasıya süt tadı ve lezzetiyle 11 kg sütten yöresel haşlama sistemiyle üretilen kaşarımız…

Geleneksel mutfağa uygun lezzetlerimiz olan % 100 doğal sütten ürettiğimiz tel peynirimiz, örgü peynirimiz ve dil peynirlerimiz…

Katkı maddesi ve renklendirici bulunmayan geleneksel lezzetin baş tacı tereyağlarımız…

Sütün en doğal ve en taze hali olan; tamamen katkısız kaymaklarımız…

Yemeklerimize eşsiz lezzet katan kremalarımız…

Bizim farklılığımız doğallığımız…

Çamlıbel olarak her geçen gün gelişen ve teknolojiyle genişleyen ürün yelpazemizi, yeni açılan satış ve lezzet duraklarımız aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Bütün doğal süt ürünlerimizi hijyen ve steril ortamlarda sağlıklı ve lezzetli bir şekilde üreterek, sevgiyle sofralarınıza taşıyoruz.

Ücretsiz Servis