Çamlıbel Süt Ürünlerinin Lezzet Hikâyesi!

 

Çamlıbel Süt Ürünlerinin Lezzet Hikâyesi!

Sofralarınızı tatlandıran Çamlıbel ürünlerinin lezzet hikâyesini çok duyduğunuzu biliyoruz. Bu doğal lezzeti bir de bizden dinlemek ister misiniz?

Çamlıbel’in lezzet hikayesi yıllar öncesine dayanıyor. "Ya Tutarsa" diye başladığımız Çamlıbel Süt Ürünlerimizin üretimi, sevgiyle tuttu dersek yalan olmaz herhalde.

Çamlıbel’in ürettiği ürünler nelerdir?

İlk önce yoğurtlarımızla başlayalım. Gönül rahatlığıyla tükettiğiniz Çamlıbel Yoğurtları günlük sütlerden taze üretilen canlı mayalar ile mayalanmaktadır. Yoğurtlarımızın doğallığına o kadar güveniyoruz ki marketten satın aldığınız Çamlıbel Yoğurt ile kendi sütünüzle yoğurt mayalayabilirsiniz.

Teknolojiyi yöresellikle birleştirerek ürettiğimiz güveç yoğurtlarımızla da damak tadınızı zenginleştiriyoruz. Ayrıca enfes lezzetiyle Çamlıbel Süzme Yoğurtlarımız hem sofralarınızın hem de yemeklerinizin vazgeçilmezi olabilir.

Süt Getir ile Günlük Sütü evinize getiriyoruz!

 

Çamlıbel’in en büyük hizmetlerinden biri de “Süt Getir!” projesidir. Taze sütü tüketiciye ulaştıracağımız bu projede günlük sütleri dakikalar içerisinde tüketicilerle buluşturuyoruz. “Süt Getir” projesiyle tek aramayla doğal sütü evinize getiriyoruz.

Çamlıbel Ayranları her mevsim ferahlatır!

Besin değeri yüksek olan yoğurtlarımızdan üretilen ayranlarımız da en hijyenik şartlarda hazırlanırken doğal ürün tüketmenin yanı sıra eşsiz lezzetiyle sizlere ferahlık verecektir. Mutlaka denemelisiniz!

Çamlıbel’le yöresel peynir lezzeti!

% 100 doğal sütten ürettiğimiz kahvaltılarınızın vazgeçilmezi olan Çamlıbel tel peynir, örgü peynir ve dil peynirlerimizle geleneksel mutfağa uygun lezzetler sunuyoruz.

Enfes lezzetiyle doyasıya süt tadı alabileceğiniz Çamlıbel kaşarlarımızı teknoloji üssümüzde geleneksel sulu haşlama yöntemiyle üretiyoruz. 1 kg Çamlıbel kaşarı tam 11 kg sütten üretilmektedir.

Hem yemeklerde hem de kahvaltılarda Çamlıbel’den doğal tereyağı lezzeti!

Türk mutfağının geleneksel lezzeti olan tereyağını Çamlıbel kalitesi ile daha güvenli tüketebilirsiniz. Doğallığını yöresellikle birleştiren markamız beğenilerek tüketilen tereyağlarını da kesinlikle katkı maddesi kullanmadan üretmektedir. Yayık tereyağlarımızda renklendirici bulunmaz. Hem yemeklerinizde hem de kahvaltılarınızda Çamlıbel tereyağları ile farklı lezzetler yaratabilirsiniz.

Sütün en doğal ve en taze hali olan; doğal, tamamen katkısız kaymaklarımızla sofralarınızı tamamlarken kremalarımızla da yemeklerinizi, tatlılarınızı şenlendirebilirsiniz.

Günden güne genişleyen ürün yelpazemizi, satış ve lezzet duraklarımız aracılığıyla, hijyen ve steril ortamlarda sağlıklı ve lezzetli bir şekilde üreterek, sevgiyle sofralarınıza taşıyoruz.

Bizim farklılığımız doğallığımız…

Çiftliklerden topladığımız sütlerin protein, mineral ve yağ oranlarının kalite standartlarımıza uygunluğunu tespit etmeden üretime geçmiyoruz.

Üretim aşamamızda teknolojiyi geleneksel yöntemlerle birleştirerek çocukluğumuzun doğal lezzetlerini aratmamaya çalışıyoruz.

Yemyeşil doğayla iç içe fabrikamızda, Ya tutarsa dedik ve lezzet dağıtmaya başladık… Doğallığı teknolojiyle birleştiren Çamlıbel mucizesine şahit olmanız için, sizleri üretim tesislerimize bekliyoruz. Her zaman güler yüzlü olan ve tüketici odaklı düşünen iş arkadaşlarımızı çat kapı ziyaret edebilir, birlikte bir “Sütlü Kahve” içebilirsiniz. Evet, ailenizle birlikte misafirimiz olur musunuz?

Sadece süt değil bütün süt ürünlerimizi üretim tesislerimizde tadabilirsiniz.

Birlikte yürüyelim, birlikte büyüyelim!

ÇAMLIBEL

Ücretsiz Servis