Çamlıbel Ayran Grubu


Çamlıbel 170 ml
Tam Yağlı Ayran

Türk kültürünün vazgeçilmezlerinden olan Ayran, Çamlıbel kalitesiyle doyumsuz bir lezzete kavuşuyor. Sofralarda ve yemeklerde vazgeçilmezlerimizden Çamlıbel Tam Yağlı Ayran ile doyasıya ferahlayabilirsiniz.

Doğal, taze sütlerden üretilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen taze mayadan üretilen Çamlıbel 170 ml Tam Yağlı Ayranı, sadece ana öğünlerde değil kahvaltıda bile keyifle tüketebilirsiniz.

Ailenizi, misafirlerinizi, çocuklarınızı lezzetli olduğu kadar sağlıklı olan Çamlıbel Ayranlarından mahrum etmeyin!


Çamlıbel 275 ml
Tam Yağlı Ayran

Kültürümüzün vazgeçilmezlerinden olan Ayran, Çamlıbel kalitesiyle doyumsuz bir lezzete kavuşuyor. Sofralarda ve yemeklerde vazgeçilmezlerimizden Çamlıbel Tam Yağlı Ayran ile doyasıya ferahlayabilirsiniz.

Doğal, taze sütlerden üretilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen taze mayadan üretilen Çamlıbel 275 ml Tam Yağlı Ayranı, sadece ana öğünlerde değil kahvaltıda bile keyifle tüketebilirsiniz.

Ailenizi, misafirlerinizi, çocuklarınızı lezzetli olduğu kadar sağlıklı olan Çamlıbel Doğal Ayranlarından mahrum etmeyin!


Çamlıbel 1000 ml
Tam Yağlı Ayran

Kültürümüzün vazgeçilmezlerinden olan Ayran, Çamlıbel kalitesiyle eşsiz bir lezzete kavuşuyor. Sofralarda ve yemeklerde vazgeçilmezlerimizden Çamlıbel Tam Yağlı Ayran ile doyasıya ferahlayabilirsiniz.

Doğal, taze sütlerden üretilen ve hiçbir katkı maddesi içermeyen taze mayadan üretilen Çamlıbel 1000 ml Tam Yağlı Ayranı, sadece ana öğünlerde değil kahvaltıda bile keyifle tüketebilirsiniz. Çamlıbel 1000 ml Tam Yağlı Ayran ile her zaman eşsiz lezzet…

Ailenizi, misafirlerinizi, çocuklarınızı lezzetli olduğu kadar sağlıklı olan Çamlıbel Doğal Ayranlarından mahrum etmeyin!